Fotografia to dla nas

  • PASJA
  • RELACJE
  • EMOCJE
  • SZTUKA
  • KREATYWNOŚĆ

Historia ślubna Kingi i Janusza

Historia Ślubna Kingi i Janusza

Wspomnienia Pełne Miłości

Ślubna historia w wielkim skrócie

Dzielimy się z Wami niezwykłymi chwilami z uroczystości zaślubin Kingi i Janusza.
Dla nich stworzyliśmy niezapomniany reportaż ślubny oraz uwieczniliśmy ich miłość podczas sesji ślubnej plenerowej. Razem przemierzyliśmy kilka magicznych zakątków Śląska, tworząc piękne wspomnienia w otoczeniu natury. To była prawdziwa przyjemność uwiecznić ich wyjątkowe chwile i dzielić się nimi z Wami.

Gdy robiliśmy dla nich zdjęcia, widzieliśmy, jaką moc ma miłość. Ich wzajemne spojrzenia, uśmiechy i emocje były nie do opisania.

Mimo że mamy dużo zdjęć, zdajemy sobie sprawę, że Wasz czas jest cenny. Postanowiliśmy więc skoncentrować się na kluczowych fragmentach tego pięknego dnia. Przedstawiamy zatem fotografie oddające emocje, radość oraz miłość, która unosiła się w powietrzu podczas tych wyjątkowych momentów.

[FinalTilesGallery id='2']

Nasza praca to połączenie pasji do detali i umiejętności uchwytywania chwil pełnych emocji. Wierzymy, że każde zdjęcie opowiada swoją własną historię, a każdy fragment tego szczególnego dnia daje nam okazję do stworzenia trwałej pamiątki.

Naturalnie, zamieszczone tu zdjęcia zostały użyte za zgodą Kingi i Janusza. Dzięki ich uprzejmości i akceptacji, możemy się nimi podzielić z Wami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Kindze i Januszowi za zaufanie oraz możliwość podzielenia się tym wyjątkowym dniem z naszymi obserwatorami. Jeśli szukacie doświadczonego fotografa ślubnego, gotowego uchwycić Waszą osobistą historię, zachęcamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy przygotowani, by stworzyć dla Was piękne wspomnienia, które będą skarbem przez całe życie.

Zdjęcia zostały poddane różnorodnej obróbce zgodnie z życzeniem pary młodej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych usługach fotografii ślubnej lub umówić się na spotkanie, zapraszamy do kontaktu. Dziękujemy za odwiedzenie naszej galerii!

O NAS

Cześć! Jesteśmy Magda i Grzegorz, para fotografów ślubnych ( i nie tylko), którzy kochają to, co robią. 

Nasza praca to nie tylko robienie zdjęć. To tworzenie opowieści. Wierzymy, że każda para ma swoją unikalną historię do opowiedzenia, a my jesteśmy tu po to, żeby ją uwiecznić w piękny i autentyczny sposób.

Nasze podejście jest luźne i przyjazne. Zależy nam, abyście poczuli się swobodnie w naszym towarzystwie w dniu waszego ślubu. Nie chcemy być tylko obserwatorami – chcemy być częścią waszego wyjątkowego dnia i zatrzymać te magiczne chwile na zawsze.

Nasza praca to także budowanie relacji. Cenimy sobie czas spędzony razem, aby lepiej was poznać, zrozumieć wasze oczekiwania i pomysły. Naszym celem jest, żebyście zaufali nam całkowicie i byli pewni, że oddajecie uwiecznienie waszych wspomnień w najlepsze ręce.

Chcielibyśmy abyście nas poznali tak samo, jak my chcemy poznać waszą historię. Czekamy na okazję, aby porozmawiać o waszym dniu ślubu, waszych planach i marzeniach. Razem możemy stworzyć reportaż, który odda prawdziwą esencję waszego ślubu.

Dziękujemy, że zajrzeliście na naszą stronę! Mamy nadzieję, że do zobaczenia już niedługo.
Magda i Grzegorz

magda dyrda grzegorz ponc fotografia cieszyn bielsko

KONTAKT

Zadzwoń

664 935 059