Dla Modelek

  • porady
  • informacje
  • tutoriale
  • pomoc
  • zdjęcia

Autor

Grzegorz Pońc

Fotograf 

w

Dyrda & Pońc – fotografia z pasją

O autorze

Cześć, jestem Grzegorz. Zajmuję się fotografią, głównie portretową, wizerunkową i modową. Lubię, gdy moje zdjęcia opowiadają historie, nie tylko pokazują obrazy.

Nie ukończyłem szkoły fotograficznej, ponieważ wolę chadzać własnymi ścieżkami i uczyć się tego co chcę. Wszystkiego nauczyłem się sam, czytając książki, uczestnicząc w kursach i eksperymentując. Moje doświadczenie i techniczne know-how pomagają mi w tworzeniu świetnie oświetlonych i wysokiej jakości zdjęć.

Jestem też osobą, która uwielbia uczyć się nowych rzeczy. Nie tylko tych bezpośrednio związanych z moją pracą, ale także tych pobocznych. Interesuje mnie branża modelingu, projektowanie odzieży, branża mody, marketing i promocja modelek. To wszystko pomaga mi lepiej zrozumieć i docenić różne aspekty mojej pracy.

Poza pracą jestem osobą analityczną, która lubi rozwiązywać problemy. Staram się podchodzić do życia z pozytywną energią, co sprawia, że sesje zdjęciowe są przyjemne dla wszystkich zaangażowanych (pomimo że niewiele się odzywam).

Jestem osobą małomówną i skrytą, ale potrafię pisać, dlatego postanowiłem stworzyć tą stronę.

Nie jestem tylko fotografem, ale także artystą, który ciągle się rozwija. Staram się tworzyć obrazy, które zostawiają trwałe wrażenie. Ale nie martw się, nie jestem tu, żeby się chwalić. Po prostu lubię to, co robię i chcę podzielić się tym z innymi.

Aha, i jeszcze jedno. Mam zespół Aspergera. Dla niektórych to może być traktowane jako wada, ale ja uważam to za swoją zaletę. Pomaga mi to skupić się na szczegółach, które inni mogą przeoczyć, a to jest kluczowe w mojej pracy jako fotografa. Minusami są wycofanie społeczne oraz małomówność, a także zbyt mocne analizowanie (choć staram się ograniczać).

Tu możesz do mnie napisać: https://www.facebook.com/dlamodelek

lub na hello@dyrdaponcfoto.pl 

Możesz też zadzwonić

664 935 059