Przejdź do treści

Fotografia modelek i modeli
profesjonalne sesje do portfolio

Pragniemy stworzyć dla Ciebie portfolio, które zapewni Ci sukces w modelingu

Cześć!

Jesteśmy Magda i Grzegorz, pasjonaci fotografii, którzy od 2016 roku tworzą m.in. zdjęcia dla modelek, modeli, agencji i magazynów. 

Na co dzień współpracujemy z agencją modelek “Grabowska Models” z Bielska-Białej, która działa na rynku od 35 lat.

Naszym celem jest pokazać każdą osobę trafiającą pod nasze skrzydła w maksymalnie atrakcyjny sposób, bez ostrego retuszu czy modyfikacji wyglądu. Zdjęcia modelek muszą być także zgodne z aktualnymi trendami panującymi w branży, tak aby były odpowiednie zarówno dla agencji z Mediolanu jak i z Nowego Jorku. Dlatego też poza ciągłym rozwojem umiejętności fotograficznych dbamy także o znajomość tego co dzieje się w modzie i branży modelek.

Aby tego dokonać nie wystarczy robić dobrze zdjęcia.

Pierwszą rzeczą nad którą musimy zapanować, to wyzbycie się przez modelkę stresu związanego ze stanięciem przed obiektywem wśród błyskających lamp. Wychodzi nam to całkiem nieźle i po kilku (czasem kilkunastu) minutach sesji większość naszych klientów jest odprężona i gotowa do działania. Oczywiście są też osoby bardzo zakompleksione, pozbawione pewności siebie i wiary w swoje możliwości, ale w tym przypadku potrzebna by była znacznie dłuższa praca nad sobą i rozwojem osobistym. 

Kolejną kwestią jest oczywiście pozowanie. Zazwyczaj osoby trafiające do nas nie mają zielonego pojęcia jak się ustawić, co zrobić z rękoma i w jaki sposób wyjść atrakcyjnie na zdjęciu. Dlatego też małymi krokami uczymy naszych modeli pozowania, zaczynając od tych najprostszych póz, a kończąc na bardzo zaawansowanych. Zdajemy sobie sprawę że podczas takiej pierwszej sesji większość zdjęć będzie nieudanych, ale karta w aparacie jest pojemna, a dla nas najważniejsze jest aby modelka czy model wynieśli z naszej sesji coś więcej niż tylko zdjęcia. To dla nas wielka frajda kiedy możemy zobaczyć postępy tych młodych ludzi i chęć do nauki. Ostatecznie i tak zrobimy odpowiednią ilość fajnych zdjęć.

Podczas sesji zdjęciowej robimy sporo przerw, podczas których zapraszamy Cię przed nasz monitor abyś mogła zobaczyć jak pozowałaś i pomóc Ci poprawić błędy które popełniłaś

Pomagamy Ci w pozowaniu, nie tylko poprzez podpowiedzi, ale także wyświetlając na dużym ekranie ciekawe pozy znanych modelek, które następnie próbujesz naśladować. Na bieżąco sprawdzamy rezultaty i pomagamy Ci poprawić niedociągnięcia.

Dla nas najważniejsze jest abyś wyszła ze studia nie tylko zadowolona ze zdjęć ale też dumna z siebie, pełna optymizmu i zmobilizowana do dalszego działania w branży modelingu.

Poza sesjami zdjęciowymi oferujemy także płatne kursy dla modelek, a także tworzymy dla nich bezpłatne poradniki, które możesz zobaczyć TUTAJ.

Poza sesjami do portfolio modelek wykonujemy także polaroidy, czyli podstawowe zdjęcia, pokazujące naturalny wygląd oraz sylwetkę modelki w najprostszych pozach.

Zaczynamy?

Jeśli jesteś gotowa na rozpoczęcie podróży do gwiazd świata modelingu, napisz do nas lub zadzwoń. Pogadamy o tym co i za ile możemy dla Ciebie zrobić. 

Magda: 728 394 563

Grześ: 664 935 059

Portfolio

Wykonaliśmy do tej pory tysiące zdjęć modelek i modeli w różnym wieku i trudno nam było wybrać najlepsze.

Dlatego postanowiliśmy przedstawić całą gamę naszych sesji zdjęciowych dla modelek i modeli, jako ich portfolia.

Zobacz tutaj:

Kontakt

Chcielibyśmy poznać Twoje oczekiwania

Odezwij się 🙂

Nasze studio

ul. Długa 23a
43-419 Hażlach, woj. śląskie

Zadzwoń lub napisz

728 394 563
hello@dyrdaponcfoto.pl

Sesje po umówieniu terminu

w tygodniu sesje od 14 do 21
w weekendy o dowolnej porze