Dla Modelek

  • porady
  • informacje
  • tutoriale
  • pomoc
  • zdjęcia

Audition (Przesłuchanie)

Audition, znane również jako przesłuchanie (to nie jest casting), to kluczowy proces w branży mody, w którym modelka ma okazję zaprezentować się przed klientem lub projektantem. Często jest on organizowany online. Celem jest oczywiście zdobycie pracy, ale jest to również szansa na pokazanie swojego profesjonalizmu, umiejętności i unikalnego stylu.

Co się dzieje podczas przesłuchania? #

Podczas przesłuchania, modelka może być poproszona o wykonanie różnych zadań. Może to obejmować pokazanie swojego portfolio, prezentację na wybiegu, czy pozowanie do zdjęć. Każde przesłuchanie jest inne i wymaga od modelki elastyczności oraz umiejętności szybkiego dostosowania się do sytuacji.

Dlaczego przesłuchania są tak ważne? #

Przesłuchania są nie tylko szansą na zdobycie konkretnego zlecenia, ale również okazją do nawiązania nowych kontaktów w branży. Dobre wrażenie może przekształcić się w długotrwałą współpracę z klientem lub projektantem.

Przesłuchanie to nie tylko prezentacja twojego wyglądu, ale przede wszystkim twojego profesjonalizmu, postawy i osobowości.“Anna Wintour, redaktor naczelna Vogue

Pamiętaj, że każde przesłuchanie to szansa na pokazanie siebie z najlepszej strony. Nawet jeśli nie dostaniesz konkretnej pracy, zawsze możesz zyskać doświadczenie i cenne kontakty. Powodzenia!

PS. #

Przesłuchanie i Casting to nieco inne wydarzenia, choć często te słowa są używane zamiennie. Możesz zobaczyć różnice przy pojęciu : Audition vs Casting

Powered by BetterDocs